2004. november 17. 14:42 Kétszintű érettségi - a korábban maturálóknak fizetniük kell
Fizetniük kell jövőre azoknak a felvételizőknek, akik korábban érettségiztek, s nem kerültek be egyetemre, főiskolára és az új kétszintű rendszerben jegyüket javítani akarják vagy ...