2003. december 15. 07:42 Oltalom Fűtött Utca - újabb melegedő nyílt
Az "Oltalom Fűtött Utca" melegedőt, amely ezentúl hajléktalanok melegedőhelyeként szolgál, Demszky Gábor főpolgármester és Iványi Gábor, az Oltalom Kórház főigazgatója nyitotta meg...