Közösen világítják ki Budapestet

A karácsonyi ünnepek idejére - négy kerület együttműködésével - kivilágítják a nagykörút Nyugati tér és Üllői közötti szakaszát,
az Andrássy utat, a József Attila utcát és a Roosevelt teret.

Az ünnepi díszkivilágítást, ami az esti szürkülettől a reggeli pirkadatig január 6-ig lesz majd látható az V., a VI., a VII., és a VIII. kerület közösen szervezte meg. A több mint ötkilométeres szakaszon 533 fán, 240 kandeláberen csaknem 2 millió izzót szereltek fel.

(Budapest Portál)