Nagyköveti vizit a Városházán
Demszky Gábor főpolgármester a hivatalában fogadta George Herbert Walkert, az Amerikai Egyesült Államok szeptember 30-án kinevezett új nagykövetét.
Walker aktív szerepet vállalt Ronald Reagan és George H. W. Bush választási kampányában, valamint tanácsadóként részt vett a helyi reformokban, így St. Loius városának kormányzati struktúrájának átalakításában.
(Budapest Portál)
(Budapest Portál)