2004. july 26. 08:29 Augusztustól ötszörös büntetőtarifa a vízlopásokra
Még egy hétig tart a türelmi idő az illegális vízfogyasztókkal szemben, augusztus elsejétől ugyanis ötszörös büntetőtarifát kell fizetnie annak, akit vízlopáson érnek - tájékoztatt...