2006. march 03. 05:26 Az ország legmodernebb radiológiai készülékével gazdagodott a Péterfy Sándor Kórház
Új, digitális szubtrakciós angiográf (DSA) készülékét adott át Szolnoki Andrea főpolgármester-helyettes szerdán a Péterfy Sándor Kórházban. Az új berendezés sugárvédő rendszere jel...