2006. december 28. 06:02 Minden gyermeknek legyen boldog az ünnep– Gyermekotthonok karácsonyoznak a Fővárosi ...
Budapest - A Fővárosi Nagycirkuszban látta szombaton délelőtt vendégül a fővárosi önkormányzat azokat a gyermekeket, akik gyermekotthonban élnek, így a szeretet ünnepét nem tölthet...