2006. november 02. 14:31 Demszky megköszönte a gazdák döntését - Budapest
Budapest - Köszönetet mondott a korábban a fővárosban tüntetni szándékozó, majd döntésüket megváltoztató gazdáknak Demszky Gábor főpolgármester, csütörtök reggel az MTV reggeli nűs...