Valódi körforgalom lett a Clark Ádám térből

Valódi körforgalommá alakították át Budapesten a Clark Ádám teret.
Az új szabályok szerint megszűnt a Lánchídról és az Alagútból érkezők elsőbbsége. A tervek szerint a metrópótló buszok így gyorsabban tudnak majd közlekedni.


Szálka Miklós, a Városháza Városüzemeltetési Bizottságának fideszes alelnöke szerint ezzel nem javítanak majd a kaotikus állapotokon, hiszen a járatok elsősorban a Lánchíd zsúfoltsága miatt lassúak.

(Forrás:www.budapest.hu)

Szóljon hozzá!