Vádat emeltek az MTV-székház "ostromlói" ellen - Budapest

Budapest - Vádat emelt a Fővárosi Főügyészség a Magyar Televízió székházának "ostromlói" ellen, az 50 oldalas vádiratot a hozzá tartozó jegyzőkönyvekkel és szakértői jelentésekkel az ügyészség szombat délután adta át a bíróságnak.
A 24 vádlottból - akik közül 12-en vidéken laknak, 11-en budapestiek, egy ukrán állampolgár - öten már büntetve is voltak - hangzott el a hírműsorban. A közszolgálati csatorna arról is beszámolt, hogy a vádirat szerint kövekkel és vasrudakkal dobálták az épület bejáratát, autókat gyújtottak fel, majd a székházba betörve fosztogattak az archívumban, illetve a büfében. A bűncselekménnyel 29 millió forint vagyoni hátrányt okoztak.


www.budapest.hu - MCOnet

Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz

Képeslapküldő – Budapest : Küldjön képeslapot ismerősének!

Vádat emeltek az MTV-székház "ostromlói" ellen - Budapest - Mondja el véleményét a Budapest fórumon!

A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz