Újra lezárják hétvégenként a Kós Károly sétányt Ettől a hétvégétől - szeptember 25-ig - ismét lezárják hétvégenként a Kós Károly sétányt, az ünnep miatt most szombaton reggel 7.00 órától hétfőn 20.00 óráig tart a forgalomkorlátozás. Az M3-as autópályát a Hungária körút felől érhetik el. (Forrás:www.budapest.hu)