Újra lezárják hétvégenként a Kós Károly sétányt

Ettől a hétvégétől - szeptember 25-ig - ismét lezárják hétvégenként a Kós Károly sétányt, az ünnep miatt most szombaton reggel 7.00 órától hétfőn 20.00 óráig tart a forgalomkorlátozás.
Az M3-as autópályát a Hungária körút felől érhetik el.

(Forrás:www.budapest.hu)