Tovább tevékenykednek a kutyatartók a Ferencvárosban
A Ferencvárosi Önkormányzat által a támogatása segítségével lehetővé tett tevékenységet már tavaly decemberben befejezte a Ferencvárosi Kutyatartók Érdekvédelmi Civil Szervezete.
Ez főleg a köztisztaság, a kulturált kutyatartás, az ingyenes kutyabetanítás és a kutyatartók információval való ellátása érdekében történt.
A tavalyi, nagy sikerű közgyűlésen minden eddiginél többen jelentek meg, ez is megmutatta, hogy van igény a közérdekű civil szervezet működésére.
Az önkormányzati támogatás felhasználásáról készült szakmai és pénzügyi beszámolót már beadták a IX. kerületi Önkormányzatnak, és várják a beszámoló elfogadását, illetve az idei támogatás kiutalását, hogy tovább folytathassák 2002-ben megkezdett tevékenységüket.
Jelenleg a Kulturált Ebtartás 2004 című fővárosi program előkészületei, és a szervezet közhasznúvá történő átalakítása folyik.
(Forrás:www.budapest.hu)
A tavalyi, nagy sikerű közgyűlésen minden eddiginél többen jelentek meg, ez is megmutatta, hogy van igény a közérdekű civil szervezet működésére.
Az önkormányzati támogatás felhasználásáról készült szakmai és pénzügyi beszámolót már beadták a IX. kerületi Önkormányzatnak, és várják a beszámoló elfogadását, illetve az idei támogatás kiutalását, hogy tovább folytathassák 2002-ben megkezdett tevékenységüket.
Jelenleg a Kulturált Ebtartás 2004 című fővárosi program előkészületei, és a szervezet közhasznúvá történő átalakítása folyik.
(Forrás:www.budapest.hu)