Több száz vitát rendeztek el a "budapesti békéltetők"

"A Budapesti Békéltető Testülethez 2003-ban 320 fogyasztói panasz érkezett és 2002-ről 44 ügy elintézése húzódott át - közölte a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara (BKIK) a Budapesti Békéltető Testület tavalyi tevékenységének összefoglalójában.
Az összefoglalóban szerepel, hogy míg 2002-ben 190 ügyet zárt le a testület határozattal, addig 2003-ban 342 ügyet fejeztek be.

A decemberben beérkezett fogyasztói kérelmek határozattal történő lezárása miatt 22 ügy 2004-re húzódott át. A tapasztalatok szerint ugrásszerűen megnőtt az ügyek száma a pénzügyi szolgáltatások területén."

(Forrás:www.budapest.hu)