Százezer forintos pénzjutalmat adott át Demszky Gábor a zavargásokban megsérült rendőröknek - Budapest
Budapest - Önöknek és kollégáiknak köszönhetjük, hogy köztörvényes bűnözők nem tudták átvenni ideiglenesen sem a hatalmat a város felett - jelentette ki Demszky Gábor hétfőn, amikor fejenként 100.000 forintos jutalmat adott át 7 rendőrnek, akik a március 15-i zavargásokban sérültek meg.
Az elszenvedett fájdalmak miatt nem elegendő a köszönet, azért a méltató szavak mellett úgy gondoljuk szükség van erre a megbecsülésre is - tette hozzá.
Kiemelte: a rendőrök testi épségüket nem kímélve határozottan és szakszerűen helyt álltak a rend visszaállításában.
www.budapest.hu - MCOnet
Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz
Képeslapküldő – Budapest : Küldjön képeslapot ismerősének!
Százezer forintos pénzjutalmat adott át Demszky Gábor a zavargásokban megsérült rendőröknek - Budapest - Mondja el véleményét a Budapest fórumon!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz