Százezer forintos pénzjutalmat adott át Demszky Gábor a zavargásokban megsérült rendőröknek - Budapest

Budapest - Önöknek és kollégáiknak köszönhetjük, hogy köztörvényes bűnözők nem tudták átvenni ideiglenesen sem a hatalmat a város felett - jelentette ki Demszky Gábor hétfőn, amikor fejenként 100.000 forintos jutalmat adott át 7 rendőrnek, akik a március 15-i zavargásokban sérültek meg.

Az elszenvedett fájdalmak miatt nem elegendő a köszönet, azért a méltató szavak mellett úgy gondoljuk szükség van erre a megbecsülésre is - tette hozzá.

Kiemelte: a rendőrök testi épségüket nem kímélve határozottan és szakszerűen helyt álltak a rend visszaállításában.

 

www.budapest.hu - MCOnet

Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz

Képeslapküldő – Budapest : Küldjön képeslapot ismerősének!

Százezer forintos pénzjutalmat adott át Demszky Gábor a zavargásokban megsérült rendőröknek - Budapest - Mondja el véleményét a Budapest fórumon!

A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz