Számlafizetés mobiltelefonon keresztül
"A T-Mobile, a Pannon GSM, a Budapest Bank és a Budapesti Elektromos Művek együttműködése révén a két mobilszolgáltató, illetve a pénzintézet ügyfelei mobiltelefonon is kifizethetik az áramszámlájukat - jelentették be az érintett cégek képviselői Budapesten sajtótájékoztatón.
Elhangzott: ahhoz, hogy ezt igénybe vehessék a felhasználók, be kell menniük az illetékes mobilszolgáltató ügyfélszolgálatára, ahol kitöltik az ezzel kapcsolatos papírokat, illetve egy új SIM-kártyát kapnak. Ez azonban csak azokra a vállalati és magán ügyfelekre érvényes, akik a Budapest Banknál vezetik folyószámlájukat."
www.budapest.hu
www.budapest.hu