Segítik a jó minőségű magyar árukat

A jó minőségű magyar áruk tisztességes versenyének segítéséért együttműködési megállapodást írt alá a Földművelésügyi Minisztérium és a Magyar Márkaszövetség.
Gráf József miniszter és Seress Tibor elnök az aláíráskor azt hangoztatta, hogy néhány szomszédos Uniós ország élelmiszeripari szabályai lényegesen enyhébbek a magyarországiaknál, ezért fordulhatott elő, hogy a közelmúltban többször került romlott élelmiszer a hazai piacra.

(Forrás:www.radio.hu)