Rekord mennyiségű sí- és szánkóbaleset Budapesten
Budapesten két óra leforgása alatt 12 alkalommal vonult ki szánkó- és síbalesethez a Normafához a mentőszolgálat.
Győrfi Pál, az Országos Mentő Szolgálat szóvivője elmondta: a múlt heti havazás óta eltelt időszakban összesen nem volt ennyi dolguk balesetet szenvedett szánkósokkal és síelőkkel, mint a délutáni órákban.
A sérülteket főként láb- és kulcscsont-törés miatt kellett a János kórház baleseti sebészetre szállítani - tette hozzá a szóvivő.
(Forrás:www.budapest.hu)
A sérülteket főként láb- és kulcscsont-törés miatt kellett a János kórház baleseti sebészetre szállítani - tette hozzá a szóvivő.
(Forrás:www.budapest.hu)