Parkosítani akarják a Kopaszi-gátat

"Nem épül be a Kopaszi-gát, nem veszik el a kerület és a főváros lakosságától -szögezte le Lakos Imre, a XI. kerület alpolgármestere, reagálva a helybéliek aggodalmaira.
Az alpolgármester szerint Közép-Európa talán legnagyobb és legszebb városfejlesztési akcióját hajtják végre a Lágymányosi-öböl környékén, és a Kelenföldi Hőerőmű területének egy részén."

www.bpn.hu