Pályázhatnak az iskolai büfék Pest megyében

Gyermekbarát büfé címre pályázhatnak az iskolák Pest megyében.
A cím elnyerésére szeptember 16-ig várja a pályázatokat a Népegészségügyi Kormánymegbízotti Iroda.

A díjak elnyerésére azok az iskolák esélyesek, amelyek az egészséget támogató táplálkozási kínálatnak megfelelően alakították át büféik és automatáik kínálatát.

(Forrás:www.budapest.hu)