Országos Véradó Nap szombaton
Nyáron a szabadságok miatt kevesebben mennek vért adni, ugyanakkor a közlekedési balesetek magasabb száma miatt nagyobb a vérigény a sürgős és halaszthatatlan műtéteknél.
Ezért a Magyar Vöröskereszt és a humanitárius szervezet arany fokozattal kitüntetett támogatója, a TESCO-Global Áruházak Rt. ismét közös Véradó Napot szervez.
Az ország áruházaiban immár hetedik alkalommal teremtik meg a lehetőségét annak, hogy segíthessünk embertársainkon. A bevásárlóközpontokban évente megrendezett akció a legnagyobb hazai szervezett véradás - ezen a napon jelentkeznek országszerte a legtöbben véradásra.
A több éves hagyományokhoz híven idén is minden véradónak ajándékcsomaggal kedveskedik a szupermarket, és ajándékutalványokat sorsolnak ki a Magyar Vöröskereszt és az áruház közös kérdőívét helyesen kitöltők között.
Az idei második ilyen jellegű véradást augusztus 27-én 10.00 és 18.00 óra között szervezik a következő városok áruházaiban:
Budapesten: Campona, Fogarasi út, Megapark, Pólus.
Vidéken: Ajka, Budaörs, Cegléd, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Esztergom, Gyöngyös, Kaposvár, Kecskemét, Kisvárda, Miskolc, Nagykanizsa, Pápa, Pécs, Siófok, Székesfehérvár, Veszprém, Zalaegerszeg
Várunk minden egészséges, 18-65 év közötti felnőttet és fiatalt:
Azokat, akik tudják, hogy adni mindig jó!
Azokat, akik még nem adtak vért, de most segíteni akarnak.
Aki vért ad - életet ad! Önt is várjuk a véradók táborába!
Kérjük, hogy arcképes, személyazonosságát igazoló okmányát és TAJ-kártyáját minden véradó hozza magával!
Adj vért, és ments meg három életet!
Ha életet mentesz, világot menthetsz!
(Forrás:www.budapest.hu)
Az ország áruházaiban immár hetedik alkalommal teremtik meg a lehetőségét annak, hogy segíthessünk embertársainkon. A bevásárlóközpontokban évente megrendezett akció a legnagyobb hazai szervezett véradás - ezen a napon jelentkeznek országszerte a legtöbben véradásra.
A több éves hagyományokhoz híven idén is minden véradónak ajándékcsomaggal kedveskedik a szupermarket, és ajándékutalványokat sorsolnak ki a Magyar Vöröskereszt és az áruház közös kérdőívét helyesen kitöltők között.
Az idei második ilyen jellegű véradást augusztus 27-én 10.00 és 18.00 óra között szervezik a következő városok áruházaiban:
Budapesten: Campona, Fogarasi út, Megapark, Pólus.
Vidéken: Ajka, Budaörs, Cegléd, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Esztergom, Gyöngyös, Kaposvár, Kecskemét, Kisvárda, Miskolc, Nagykanizsa, Pápa, Pécs, Siófok, Székesfehérvár, Veszprém, Zalaegerszeg
Várunk minden egészséges, 18-65 év közötti felnőttet és fiatalt:
Azokat, akik tudják, hogy adni mindig jó!
Azokat, akik még nem adtak vért, de most segíteni akarnak.
Aki vért ad - életet ad! Önt is várjuk a véradók táborába!
Kérjük, hogy arcképes, személyazonosságát igazoló okmányát és TAJ-kártyáját minden véradó hozza magával!
Adj vért, és ments meg három életet!
Ha életet mentesz, világot menthetsz!
(Forrás:www.budapest.hu)