Nyílt nap óvodásoknak

Formabontó rendezvény a XVIII. kerületben: hat helyszínen, szervezett programokkal várják az ovisokat november 11-én fél 9 és fél 1 között.
A kerület óvónői szakmai tanácskozáson vesznek részt, ezért mindössze egy óvoda fogadná azokat a gyermekeket, akiknek szülei nem tudnak otthon maradni ezen a napon. Helyi képviselő kezdeményezésére hat művelődési intézmény és cég vállalta fel, hogy ezen a napon különböző, gyermekek számára szervezett programmal várja a kicsiket és kísérőiket.

A Bókay-kertben Hevesi Imre, a Pestszentimrei Közösségi Házban a Gágogó együttes és Sáfrány Csaba, a MALÉV tornatermében Mikola Péter, a Vimpex irodaházában Mohai Tibor, a Kondor Béla Közösségi Házban az Alma zenekar és Budai Tímea, a Városháza Dísztermében Németh Viktor és Kálnai Zsuzsa lépnek fel és szórakoztatják a gyermekeket. Szerveznek még játszóházat, arcfestést, közös játékot, kézműves foglalkozást.

A programokra a hat helyszínen összesen mintegy 700 gyermeket és szülőt várnak a szervezők.


(Forrás:www.budapest.hu)