Nemmel szavaztak a zárszámadásra

"Két alkalommal sem fogadta elcsütörtök délután a Fővárosi Közgyűlés az önkormányzat elmúlt évi zárszámadását.
A testület érdemi vita nélkül szavazott a múlt évi költségvetési beszámolóról és az MSZP ahhoz benyújtott módosító csomagjáról.

A szocialisták a 10 milliárd forintos eredményt tartalmazó múlt évi költségvetést több ponton, összességében félmilliárd forinttal kívánták módosítani.


A közgyűlés az első szavazási körben az MSZP módosításait és a zárszámadást is elutasította. Ez utóbbinak az elfogadását csak az SZDSZ-esek támogatták."

(Forrás:www.budapest.hu)