Módosul az utcabútor tender, egyeztetés az Erzsébet térről

"A felmerült formai és jogi gondok orvoslására módosítják a fővárosi önkormányzat által kiírt utcabútor tendert - közölték a Főpolgármesteri Kabinet hétfői ülésének résztvevői.
Bőhm András, az SZDSZ és Gy. Németh Erzsébet, az MSZP frakcióvezetője az MTI-nek elmondta, hogy a városvezetés megerősítette azt a célt, miszerint közpénzek felhasználása nélkül kerüljenek egységes utcabútorok a közterületekre.


Bőhm András hangsúlyozta, hogy várhatóan a Fővárosi Közgyűlés június végi üléséig elkészül egy munkaanyag. Így a közgyűlés az április végén kiírt pályázat visszavonásával egyidejűleg ismét dönthet az újabb tenderről. Gy. Németh Erzsébet fontosnak tartotta, hogy az újabb előterjesztés megfelelő jogi koordinációval kerüljön a közgyűlés elé."

(Forrás:www.budapest.hu)