Miniszteri csúcs a Városházán

Demszky Gábor főpolgármester vasárnap a Városházán tárgyalt a kormány négy SZDSZ-es miniszterével.
A találkozón Demszky Gábor Kóka János gazdasági-, Kovács Kálmán informatikai és hírközlési-, Magyar Bálint oktatási, valamint Persányi Miklós környezetvédelmi miniszterekkel tárgyalt a kormányzati ciklus végéig hátralévő időszak fontosabb fővárosi beruházásairól. A megbeszélésen jelen volt Horn Gábor, a Miniszterelnöki Hivatal koordinációs államtitkára is. A csúcsot követő sajtótájákoztatón a főpolgármester elmondta, hogy 2005-2006-ban a főváros és a liberális tárcák 23 témakörben, több száz konkrét beruházást és egyéb, a főváros fejlődését felgyorsító programot indítanak el, mintegy 500 milliárd forint értékben.


(Forrás:www.budapest.hu)