Millenáris Park: lakossági fórum a Zöld Péter Játszótér jövőjéről

A Millenáris Kht. 2004. november 03-án, Kovács Kálmán informatikai és hírközlési miniszter, valamint Horváth Csaba II. kerületi Önkormányzat polgármestere részvételével lakossági fórumot szervez a Millenáris Park területén található Zöld Péter Játszótér jövőjéről.
A játszótér területét mindez idáig a Millenáris Kht. bérelte. A terület tulajdonosa a bérleti szerződést október 31-vel felmondja és a játszóteret megszűnteti. A Millenáris Kht. számára fontos, hogy a Park ne maradjon játszótér nélkül, ezért fórumot kezdeményez a lakossággal a terület érintő változásokról, valamint a játszótér jövőbeni elhelyezéséről.

Időpont: 2004. november 03. (szerda), 18.00 óra

Helyszín: Millenáris Park, D épület, előadó terem

1024 Budapest, Fény u. 20-22.


A Millenáris Kht. szeretettel vár minden érdeklődőt a Millenáris Parkban tartandó lakossági fórumra!


(Forrás:www.budapest.hu)