Menhely megasztárokkal a Noé Állatotthon Alapítványnál
A menhely megasztarokkal Noé Állatotthon Alapítvány MiniMenhelye jubileumi nyílt napot tart 2005. április 23-án, szombaton, 11 órától.
A sintértelepi állatok szervezett mentésére létrejött MiniMenhely, bár csak egy éve kezdett el épülni, máris túl van a 100. sikeres örökbeadáson. Ebbõl az alkalomból szervezik meg a jubileumi nyílt napot, melyen vendég lesz Aczél Gergõ, a tavalyi Megasztár döntõse, a Megasztár címû könyv írója és Pflum Orsi, az idei verseny döntõse, aki jelképesen örökbefogadta Sziszkót, az egyik kutyát.
A nyílt napon egyébként - bár a kampány csak 26-án indul el hivatalosan - hazánkban elsõként lehet majd aláírni a petárdázás betiltatásáért indított népi kezdeményezés hitelesített aláírásgyûjtõ íveit.
A megnyitó ünnepséghez hasonlóan a szervezők most is készülnek majd finom falatokkal és jó hangulattal, a látogatóktól pedig azt kérik, lepjék meg védenceinket lehetõség szerint egy-egy konzervvel, mintegy "beugró" gyanánt!
Mivel a menhelyen élõ kutyusok elsõsorban száraz tápon élnek, most szeretnék feldobni egy kicsit étrendjüket bármilyen másfajta eledellel. Várják a látogatók éléskamrájából azokat a nem régen lejárt konzerveket is, amiket emberi fogyasztásra már nem használnak fel. Köszönettel fogadnak száraztésztát és leveskockát is minden mennyiségben.
(Forrás:www.budapest.hu)
A nyílt napon egyébként - bár a kampány csak 26-án indul el hivatalosan - hazánkban elsõként lehet majd aláírni a petárdázás betiltatásáért indított népi kezdeményezés hitelesített aláírásgyûjtõ íveit.
A megnyitó ünnepséghez hasonlóan a szervezők most is készülnek majd finom falatokkal és jó hangulattal, a látogatóktól pedig azt kérik, lepjék meg védenceinket lehetõség szerint egy-egy konzervvel, mintegy "beugró" gyanánt!
Mivel a menhelyen élõ kutyusok elsõsorban száraz tápon élnek, most szeretnék feldobni egy kicsit étrendjüket bármilyen másfajta eledellel. Várják a látogatók éléskamrájából azokat a nem régen lejárt konzerveket is, amiket emberi fogyasztásra már nem használnak fel. Köszönettel fogadnak száraztésztát és leveskockát is minden mennyiségben.
(Forrás:www.budapest.hu)