Megszüntették a forgalomkorlátozást a Szentmihályi úti felüljárón

Szünetel a forgalomkorlátozás a Szentmihályi úti felüljárón, a mogyoródi autóversenyre való kijutás megkönnyítése érdekében.
A Városligeti-tó felett átvezető Millenniumi hídon megkezdődtek a felújítási munkák, de lezárásra csak a mogyoródi autóverseny után kerül sor. Addig azonban számítsanak arra, hogy felmart, egyenetlen az útfelület.

(Forrás:www.budapest.hu)