Már senki nincs életveszélyben az augusztus 20-ai sérültek közül

Már senki sincs életveszélyben azok közül, akik az augusztus 20-i viharban sérültek meg Budapesten.
A kórházban ápolt 14 ember közül többek állapotát azonban még mindig súlyosnak minősítették orvosaik, a betegek gyógyulása még hetekig tarthat.

A sok sérült gyerek közül hárman vannak még a Madarász utcai Kórházban.

Az augusztus 20-i tűzijáték idején kitört vihar öt halálos áldozatot követelt, több százan megsérültek.


www.budapest.hu - MCOnet

Már senki nincs életveszélyben az augusztus 20-ai sérültek közül- Mondja el véleményét!

A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu