Közlemény: Nemzeti lobogók március 15-e tiszteletére

A Fővárosi Önkormányzat 8/1991. (III.21.) sz. rendelete értelmében március 15-re az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére a közterületeket és középületeket fel kell lobogózni.
Demszky Gábor főpolgármester kéri az érintett tulajdonosokat, kezelőket, illetve megbízottaikat, hogy a fellobogózásról gondoskodjanak.

Egyúttal felkéri Budapest polgárait, hogy lakóépületeiket az ünnep alkalmára nemzeti lobogóval díszítsék fel.


(Forrás:www.budapest.hu)