Január 5-től postázza az adóhivatal az adócsomagokat
Az adóhivatal január 5-től kezdi el postázni a 2003-as évre a bevallási egységcsomagokat - tájékoztatta az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal (APEH) szerdán az MTI-t.
Az egységcsomagok kiküldése várhatóan január végéig eltart, azok pedig, akik nem kapnak adócsomagot, január 12-től beszerezhetik ingyenesen az ügyfélszolgálatokon.
Akik az elmúlt évben az adóhivatal honlapján található programmal töltötték ki adóbevallásukat, s azt kinyomtatott formában juttatták el a hivatalhoz, nem kapnak 2004-ben egységcsomagot.
Számukra a hivatal egy tájékoztató levelet küld csekkekkel, s válaszborítékkal. Ha azonban már megszűnt internet-hozzáférésük, az egységcsomagot ingyenesen ők is beszerezhetik az ügyfélszolgálatokon - közli az APEH.
Az APEH mintegy 2,3 millió egységcsomagot postázott ki 2003-ban mindazoknak, akik az elmúlt év során önállóan nyújtották be személyi jövedelemadó-bevallásukat.
Budapest Portál
Akik az elmúlt évben az adóhivatal honlapján található programmal töltötték ki adóbevallásukat, s azt kinyomtatott formában juttatták el a hivatalhoz, nem kapnak 2004-ben egységcsomagot.
Számukra a hivatal egy tájékoztató levelet küld csekkekkel, s válaszborítékkal. Ha azonban már megszűnt internet-hozzáférésük, az egységcsomagot ingyenesen ők is beszerezhetik az ügyfélszolgálatokon - közli az APEH.
Az APEH mintegy 2,3 millió egységcsomagot postázott ki 2003-ban mindazoknak, akik az elmúlt év során önállóan nyújtották be személyi jövedelemadó-bevallásukat.
Budapest Portál