Ismét lesz Nyugdíjas Hét az Állatkertben

A Fõvárosi Állat- és Növénykert a hagyományoknak megfelelõen 2005. szeptember 26-tól október 2-ig ismét kedvezményes Nyugdíjas Hetet szervez.
A vendégek nyugdíjas igazolványukat felmutatva, az 1000 forintos jegy helyett
500 forintért válthatnak belépõt, amely díjmentes belépést enged a Pálmaházba és az akváriumba is.

Ezen a héten Barlang Étterem kedvezményes menüt kínál, valamint az állatkertben körbejáró elektromos kisvonat is díjmentesen áll a nyugdíjasok rendelkezésére.


(Forrás:www.budapest.hu)