Ingyenes parkolás január 2-ig

December 24-től január 2-ig két kiemelt zóna kivételével nem kell parkolási díjat fizetni Budapesten.
A főpolgármester döntése értelmében ebben az időszakban csak a Budai Várban és a Margitszigeten parkoló autók tulajdonosainak kell díjat fizetniük a várakozásért.


A rendőrség közölte: a főváros területén minden táblával jelzett megállási és várakozási tilalmat feloldanak 2004. december 31-e 18 óra és 2005. január 1-jén 6 óra között.


A BRFK kéri a járművezetőket, hogy a tilalom alól feloldott helyeken úgy várakozzanak, hogy közben ne akadályozzák a forgalmat, és ne idézzenek elő balesetveszélyes helyzetet.

(Forrás:www.budapest.hu)