II. Világháború befejezésének 60. évfordulójára emlékeznek Csepelen

Megemlékezés a Szent Imre téren
A Csepeli Önkormányzat a II. Világháború befejezésének 60. évfordulója alkalmából megemlékezéssel egybe kötött koszorúzást rendez szeptember 2-án, pénteken 14 órai kezdettel a Szent Imre téri emlékműnél (a Polgármesteri Hivatal főbejáratával szemközti részen).

A megemlékezés keretében a csepeliek, a XXI. kerület választott testületeinek vezetői, politikai és civil szervezeteinek képviselői helyeznek el virágokat, koszorúkat.


A főhajtásra mindenkit tisztelettel meghív a Csepeli Önkormányzat vezetése.

(Forrás:www.budapest.hu)