Hoffmann Tamás, a Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje gyors átvételt és munkát ígér

Mielőbb le kell zárni a korrupciógyanús ügyek korszakát Újbudán ahhoz, hogy Budapest legnagyobb kerületében hozzáláthassunk a munkához - jelentette ki interjújában Hoffmann Tamás.
A Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje beszélt arról, hogy elsőként helyreállítaná az önkormányzat megtépázott hírnevét. Azonnal felvenné a kapcsolatot Tarlós Istvánnal, hogy a fővárossal közösen hozzáláthassanak a városrész közlekedésének rendezéséhez, a 4-es metró, illetve az 1-es villamos meghosszabbításához.

 

Bűnügyi akciófilmek jeleneteit is forgathatnák Újbudán: a volt SZDSZ-es alpolgármester gyanúsított egy ingatlanügyben. Az MSZP-s polgármester menekült az idézés átvétele elől, de a választás másnapján mégis gyanúsítottként hallgatják ki. Egy másik szocialista képviselő már hónapok óta előzetes letartóztatását tölti a vesztegetési ügyben. Ha vasárnap győz, előfordulhat, hogy át sem tudja venni a hivatalt?

Hoffmann Tamás, a Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje gyors átvételt és munkát ígér

Mielőbb le kell zárni a korrupciógyanús ügyek korszakát Újbudán ahhoz, hogy Budapest legnagyobb kerületében hozzáláthassunk a munkához - jelentette ki interjújában Hoffmann Tamás

- A hatóságok nyomoznak, ez az ő feladatuk, és nem is kevés: a Molnár-, a Lakos- és a Wieszt-ügyek mellett büntetőeljárás van folyamatban az egészségügyi Gyógyír Kft.-nél, a Hadik kávéház épületének felújításánál is. Ne felejtsük el azonban Krausz Csaba ügyét sem, aki a Zuschlag-per ötödrendű vádlottjaként lemondásra kényszerült. A nyomozások mennek a maguk útján, de mi nem várhatunk az átadás-átvétellel. Haladéktalanul átnézzük, kivizsgáljuk azokat az egyéb korrupciógyanús, pénzherdálást jelentő ügyeket, amelyekben meg kell tennünk a szükséges jogi és egyéb lépéseket, hogy mielőbb hozzáláthassunk a tényleges munkához.

 

Ismer ön valakit, aki többet tett Újbudáért, mint Molnár Gyula?
- Ez a mondat a szocialista polgármester egyik plakátján olvasható. El kell ismerni, Újbuda megismertetéséért negatív értelemben sokat tett. Első feladatunk lesz Budapest legnagyobb kerülete megtépázott hírnevének a helyreállítása, ha kiderül: milyen örökséget hagyott ránk az MSZP-s városvezetés.

Forrás: mno.hu

[matesz]