Határidő előtt készült el a Budaörsi úti felüljáró
Átlagosan 30 fő és 15 munkagép dolgozott a Budaörsi úti felüljárón nyújtott műszakokban, hétvégén és éjszaka is.
Ennek köszönhetően a határidő előtt 4 nappal adhatjuk át a forgalomnak a megújult hidat - nyitotta meg a szerdai sajtótájékoztatót Demszky Gábor főpolgármester, ahol Vajda Pál főpolgármester-helyettessel közösen átadták a forgalomnak a szerkezetében is megújult Budaörsi úti felüljárót.
A város közlekedése számára az egyik legfontosabb beruházás a Nagyszőlős utcánál lévő felüljáró rekonstrukciója volt. A Budaörsi úti felüljáró 61,3 méter hosszú, 630 négyzetméter felületű. Utoljára 1986-ban újították fel. A pályaszerkezet állapota halaszthatatlanná tette a rekonstrukciót.
A járdát teljesen elbontották és újjáépítették, újraaszfaltozták a hidat, kicserélték a szigetelést és a védőkorlátokat is, valamint új lejárót építettek. A hídfők kőburkolatát és a híd alsó vasbetonfelületét teljesen felújították és a korszerű technikának köszönhetően só állóvá tették - közölte a főpolgármester.
A Podmaniczky Program keretében soha nem látott mértékű útfelújítás-sorozat zajlik, amely Budapest mind a 23 kerületét érinti. Vadonatúj aszfaltszőnyeg kerül több, mint 80 kilométernyi budapesti útra, de 12 fővárosi felüljáró is megújul.
Az elmúlt időszakban 22 kerület 41 útszakaszát adtuk vissza a forgalomnak, köztük olyan nagy forgalmúakat, mint az Árpád fejedelem útja, a Nagymező utca, a Pesti út, a Nagy Lajos király útja vagy a csepeli Ady Endre út, a XI. kerületi Kőérberki út - hangsúlyozta Demszky Gábor.
A budapestiek november közepéig a fővárosi beruházások keretében vállalt összes utat és felüljárót visszakapják, amely 8 százaléka a fővárosi üzemeltetésű úthálózatnak.
(Forrás:www.budapest.hu)
A város közlekedése számára az egyik legfontosabb beruházás a Nagyszőlős utcánál lévő felüljáró rekonstrukciója volt. A Budaörsi úti felüljáró 61,3 méter hosszú, 630 négyzetméter felületű. Utoljára 1986-ban újították fel. A pályaszerkezet állapota halaszthatatlanná tette a rekonstrukciót.
A járdát teljesen elbontották és újjáépítették, újraaszfaltozták a hidat, kicserélték a szigetelést és a védőkorlátokat is, valamint új lejárót építettek. A hídfők kőburkolatát és a híd alsó vasbetonfelületét teljesen felújították és a korszerű technikának köszönhetően só állóvá tették - közölte a főpolgármester.
A Podmaniczky Program keretében soha nem látott mértékű útfelújítás-sorozat zajlik, amely Budapest mind a 23 kerületét érinti. Vadonatúj aszfaltszőnyeg kerül több, mint 80 kilométernyi budapesti útra, de 12 fővárosi felüljáró is megújul.
Az elmúlt időszakban 22 kerület 41 útszakaszát adtuk vissza a forgalomnak, köztük olyan nagy forgalmúakat, mint az Árpád fejedelem útja, a Nagymező utca, a Pesti út, a Nagy Lajos király útja vagy a csepeli Ady Endre út, a XI. kerületi Kőérberki út - hangsúlyozta Demszky Gábor.
A budapestiek november közepéig a fővárosi beruházások keretében vállalt összes utat és felüljárót visszakapják, amely 8 százaléka a fővárosi üzemeltetésű úthálózatnak.
(Forrás:www.budapest.hu)