Gyermekek a gyermekekért - karácsonyi ajándékosztás Budapesten

Kétszázötven gyermek vehetett át karácsonyi ajándékokat szerdán a Szent Erzsébet Karitasz Központ ünnepségén Budapesten.

Az ajándékokat Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek és Mádl Dalma, a köztársasági elnök felesége nyújtotta át a 6-10 év közötti gyerekeknek.

Az immár hagyományos ajándékosztást a lágymányosi Magyar Szentek Templomában tartották. A csomagokban más gyermekek által összegyűjtött kifestő mesekönyv, társasjáték, kis autó volt. A süteményeket tahitótfalui asszonyok sütötték és ajánlották fel a gyerekeknek.

(Forrás:www.budapest.hu)