Forgalomkorlátozások - megkezdődnek a felújítási munkálatok az Istenhegyi úton
A VIII. kerületben a BAROSS térnek a Kerepesi út felöli oldalán ma reggeltől előreláthatóan március végéig mindkét irányban csak egy sávban közlekedhetnek.
A XII. kerületben az ISTENHEGYI úton a Kék Golyó utca és a Szent Orbán tér között mától (február 14-től) vízvezetéket építenek, ezért az utat az Ügyész utcától a Szent Orbán térig egyirányúsítják, a Kék Golyó utca és az Ügyész utca között pedig a váltakozó irányú áthaladást jelzőlámpa szabályozza.
A 21gyors és a 39-es autóbuszok a Moszkva téri végállomás felé módosított útvonalon haladnak.
Az M3-as autópályán a Szerencs utcától a városhatár irányába haladó belső sávot kb. 150 m hosszú szakaszon 7.00-16.00 óráig elkerítik, mert kábelt javítanak.
Az I. kerületben a FŐ utcában a Clark Ádám tér után a Jégverem utca felé vezető sávot 22.00 órától éjfélig ma is lezárják egy épület-felújítása miatt. Az említett időszakban a forgalmat a szembejövők oldalára terelik át.
A PESTI ALSÓ rakpart Parlament előtti szakaszát az Árpád híd felé egyirányúsították. A Népfürdő utca irányából közlekedők az alsó rakpartról a Szent István parknál hajthatnak fel és onnan a Parlament megkerülésével a Garibaldi utca vonalában juthatnak vissza, de az észak felől érkezők közül aki csak teheti kerülje el a Pesti alsó rakpartot! A forgalmi rend megváltozását előre jelzik az Árpád hídon, valamint a Vizafogó utcai és a Dráva utcai csomópontban.
A II. kerületben a BEM JÓZSEF utca és a FŐ utca kereszteződésében az útpálya közepét felbontották, ezért minden irányban útszűkületen kell áthajtani.
A BEM rakparton a Margit híd és a Bem József tér között mindkét irányban sávlezárást kell kikerülni, mert tart a vízvezeték felújítása.
A III. kerületben a NÁNÁSI utat a Kalászi utcától a Rozgonyi Piroska utcáig csatornaépítés miatt egyirányúsították, ezért a 34-es autóbuszok mindkét irányban terelőúton járnak.
Az Árpád híd északi oldalán a NÉPFÜRDŐ utcai le- és felhajtó ágon a váltakozó irányú áthaladást napközben jelzőőrök irányítják, éjszaka pedig jelzőlámpa szabályozza, ugyanis a fél útpályát egy építkezés miatt elkerítették.
A 7-es főút fővárosi szakaszán a BALATONI úton a Repülőtéri útnál még építik a hidat. A munkaterületet a Dózsa György út-Kamaraerdei út-Repülőtéri út útvonalon kerülhetik el.
Budafokon a KOSSUTH LAJOS utca és a MÁRIA TERÉZIA utca csomópontjánál építkezés miatt mindkét útpályán csak egy sávban közlekedhetnek.
(Forrás:www.budapest.hu)
A 21gyors és a 39-es autóbuszok a Moszkva téri végállomás felé módosított útvonalon haladnak.
Az M3-as autópályán a Szerencs utcától a városhatár irányába haladó belső sávot kb. 150 m hosszú szakaszon 7.00-16.00 óráig elkerítik, mert kábelt javítanak.
Az I. kerületben a FŐ utcában a Clark Ádám tér után a Jégverem utca felé vezető sávot 22.00 órától éjfélig ma is lezárják egy épület-felújítása miatt. Az említett időszakban a forgalmat a szembejövők oldalára terelik át.
A PESTI ALSÓ rakpart Parlament előtti szakaszát az Árpád híd felé egyirányúsították. A Népfürdő utca irányából közlekedők az alsó rakpartról a Szent István parknál hajthatnak fel és onnan a Parlament megkerülésével a Garibaldi utca vonalában juthatnak vissza, de az észak felől érkezők közül aki csak teheti kerülje el a Pesti alsó rakpartot! A forgalmi rend megváltozását előre jelzik az Árpád hídon, valamint a Vizafogó utcai és a Dráva utcai csomópontban.
A II. kerületben a BEM JÓZSEF utca és a FŐ utca kereszteződésében az útpálya közepét felbontották, ezért minden irányban útszűkületen kell áthajtani.
A BEM rakparton a Margit híd és a Bem József tér között mindkét irányban sávlezárást kell kikerülni, mert tart a vízvezeték felújítása.
A III. kerületben a NÁNÁSI utat a Kalászi utcától a Rozgonyi Piroska utcáig csatornaépítés miatt egyirányúsították, ezért a 34-es autóbuszok mindkét irányban terelőúton járnak.
Az Árpád híd északi oldalán a NÉPFÜRDŐ utcai le- és felhajtó ágon a váltakozó irányú áthaladást napközben jelzőőrök irányítják, éjszaka pedig jelzőlámpa szabályozza, ugyanis a fél útpályát egy építkezés miatt elkerítették.
A 7-es főút fővárosi szakaszán a BALATONI úton a Repülőtéri útnál még építik a hidat. A munkaterületet a Dózsa György út-Kamaraerdei út-Repülőtéri út útvonalon kerülhetik el.
Budafokon a KOSSUTH LAJOS utca és a MÁRIA TERÉZIA utca csomópontjánál építkezés miatt mindkét útpályán csak egy sávban közlekedhetnek.
(Forrás:www.budapest.hu)