Forgalomkorlátozások a pesti oldalon

A VII. és a VIII. kerületben útépítés miatt terelőúton kell közlekedniük az autósoknak.
A VII. kerületben :

- a Király utcát a Nagymező utca és a Kis Diófa utca között felújítás miatt lezárták. Kerülni a Wesselényi utca felé lehet,

- a DOHÁNY utcában a Síp utca és a Wesselényi utca között útszűkületre számítsanak,

a Síp utca és a Wesselényi utca között útszűkületre számítsanak,

- az IZABELLA utcában a Király utca és a Wesselényi utca között az útpálya közepét felbontották.

A VIII. kerületben :

- az Orczy úton az Elnök utcánál és a Diószegi Sámuel utcánál útszűkület lassítja a haladást,

- a KRÚDY utcában a Szentkirályi utca és a Mária utca között útépítés miatt gépkocsival nem közlekedhetnek.

(Forrás:www.budapest.hu)