Forgalomkorlátozások a pesti oldalon
A VII. és a VIII. kerületben útépítés miatt terelőúton kell közlekedniük az autósoknak.
A VII. kerületben :
- a Király utcát a Nagymező utca és a Kis Diófa utca között felújítás miatt lezárták. Kerülni a Wesselényi utca felé lehet,
- a DOHÁNY utcában a Síp utca és a Wesselényi utca között útszűkületre számítsanak,
a Síp utca és a Wesselényi utca között útszűkületre számítsanak,
- az IZABELLA utcában a Király utca és a Wesselényi utca között az útpálya közepét felbontották.
A VIII. kerületben :
- az Orczy úton az Elnök utcánál és a Diószegi Sámuel utcánál útszűkület lassítja a haladást,
- a KRÚDY utcában a Szentkirályi utca és a Mária utca között útépítés miatt gépkocsival nem közlekedhetnek.
(Forrás:www.budapest.hu)
- a Király utcát a Nagymező utca és a Kis Diófa utca között felújítás miatt lezárták. Kerülni a Wesselényi utca felé lehet,
- a DOHÁNY utcában a Síp utca és a Wesselényi utca között útszűkületre számítsanak,
a Síp utca és a Wesselényi utca között útszűkületre számítsanak,
- az IZABELLA utcában a Király utca és a Wesselényi utca között az útpálya közepét felbontották.
A VIII. kerületben :
- az Orczy úton az Elnök utcánál és a Diószegi Sámuel utcánál útszűkület lassítja a haladást,
- a KRÚDY utcában a Szentkirályi utca és a Mária utca között útépítés miatt gépkocsival nem közlekedhetnek.
(Forrás:www.budapest.hu)