Forgalomkorlátozás: egyirányúsították a Németölgyi utat - Budapest
A XII., Németvölgyi utat egyirányúsították a Stromfeld Aurél úttól felfelé a Szendi árokig, gázvezeték építés miatt. A lefelé tartó forgalmat elterelik a Szendi árok felé. (Várhatóan két hétig tart a forgalomkorlátozás.)
Kőbányána GYÖMRŐI úton továbbra sem lehet behajtani a Sibrik Miklós út és az Újhegyi út közötti szakaszra, mert javítják a vízvezetéket. A forgalmat mindkét irányban a Harmat utca felé terelik el, a környéken torlódásra kell számítani. Az érintett BKV járatok is kerülőt tesznek, emiatt hosszabb a menetidő.
A VI., NAGYMEZŐ utcátlezárták az Andrássy út és a Király utca között mélygarázs építése miatt. Ezen az útszakaszon csak a trolibuszok és a célforgalommal közlekedő járművek (rendőr, mentő, tűzoltó, taxi, áruszállító) hajthatnak át.
www.budapest.hu - MCOnet
Forgalomkorlátozás: egyirányúsították a Németölgyi utat - Mondja el véleményét!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu