Főpolgármesteri hivatal: Nemzeti lobogók március 15-ére - Budapest

Budapest - A Fővárosi Önkormányzat 8/1991. (III.21.) sz. rendelete értelmében 2007. március 15-re az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére a közterületeket és középületeket fel kell lobogózni.
Demszky Gábor főpolgármester kéri az érintett tulajdonosokat, kezelőket, illetve megbízottaikat, hogy a lobogók kihelyezéséről gondoskodjanak.

Egyúttal felkéri Budapest polgárait, hogy lakóépületeiket az ünnep alkalmára nemzeti lobogóval díszítsék fel.


Főpolgármesteri Hivatal

Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz

Képeslapküldő – Budapest : Küldjön képeslapot ismerősének!

Főpolgármesteri hivatal: Nemzeti lobogók március 15-ére - Budapest - Mondja el véleményét a Budapest fórumon!

A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz