Főpolgármesteri Hivatal: Két helyszínen kezdődik útfelújítás - Budapest

Budapest - A Fővárosi Önkormányzat 2005-ben – a Podmaniczky Program keretében – három éves útfelújítási programot indított, amelynek eredményeképpen ez év végéig megújul a fővárosi kezelésű utak több mint 40%-a. Mindez gyorsabb közlekedést, kevesebb kátyút és átjárhatóbb Budapestet jelent.
 XXIII. kerület GOH déli és északi csomópont szervizút

Március 20-án, kedden kezdődik a GOH déli és északi csomópontja szervizútjának felújítása. A GOH csomópont a Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út kereszteződését takarja. A két szervizút összesen 734 méter hosszú és közel 6 ezer négyzetméter útfelületet jelent. Kedden a bontási munkálatokkal kezdik a felújítást, felmarják a régi burkolatot, majd április közepéig új aszfaltszőnyeg kerül az útra, a szegélyeket átépítik. A szervizút forgalmát fenntartják, szakaszos félpályás lezárásokra kell számítani, az autósokat jelzőőrök terelik. Kedd reggeltől már 30 km/h-s sebességkorlátozás lép életbe és a szakaszon tilos parkolni.

A forgalomba helyezés várható időpontja: 2007. április 15.

Kivitelező: STRABAG Zrt.

A fenti információk a kivitelezés által megkövetelt körülmények és az időjárás függvényében változhatnak. Az aktuális változásokról a Fővinform ad naprakész tájékoztatást.

 

Főpolgármesteri Hivatal

Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz

Képeslapküldő - Budapest : Küldjön képeslapot ismerősének!

Főpolgármesteri Hivatal: Két helyszínen kezdődik útfelújítás - Budapest - Mondja el véleményét a Budapest fórumon!

A hír támogatója:
http://magyarorszag.mconet.biz/ Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz