Főpolgármester-helyettes lesz Ikvai-Szabó Imre
A Fővárosi Közgyűlés januári rendes ülésén nem került napirendre, a február 15-ei rendkívüli ülésen azonban döntenek a képviselők a hatodik főpolgármester-helyettesi posztról.
A Demszky Gábor főpolgármester által jegyzett előterjesztés szerint a hatodik főpolgármester-helyettes Ikvai-Szabó Imre lesz.
Ikvai-Szabó Imre jelenleg a fővárosi Szociálpolitikai és Lakásügyi bizottságot, valamint Egészségügyi Bizottságot vezeti. Ha a Közgyűlés igent mond az előterjesztésre, február 15-ével veszi át az új főpolgármester-helyettesi széket.
(Forrás:www.budapest.hu)
Ikvai-Szabó Imre jelenleg a fővárosi Szociálpolitikai és Lakásügyi bizottságot, valamint Egészségügyi Bizottságot vezeti. Ha a Közgyűlés igent mond az előterjesztésre, február 15-ével veszi át az új főpolgármester-helyettesi széket.
(Forrás:www.budapest.hu)