Fizetésemelés a közműcégek vezérkarának

Fizetésemelést kapnak a fővárosi közműcégek vezetői és felügyelőbizottsági tagjai - döntött legutóbbi ülésén a városháza tulajdonosi bizottsága.
Csaknem tíz százalékkal emelkedik a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. vezetőinek díjazása; az ügyvezető januártól havi 832 ezer, a felügyelőbizottsági elnök júniustól 157 ezer, a tagok pedig 104 ezer forintot kapnak.

Hat százalékkal nő a Fővárosi Vízművek Rt. igazgatójának és felügyelőbizottsági elnökének tiszteletdíja, amely 242 ezer forint lesz, az igazgatósági tagok 176 ezer, a felügyelőbizottsági tagok pedig 130 ezer forintot vihetnek haza havonta.


www.nepszabadsag.hu