Felújítják a patológiákat
Tíz éves program keretében felújítják a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő kórházak patológiáit.
Az elsők között a Szent János Kórház, majd az újpesti Árpád Kórház, illetve a Nyírő Gyula Kórház Kórbonctani Osztálya újult meg. Ebben az évben további két kórházban újítják fel a patológiai osztályt. Ezek közül az egyik a Jahn Ferenc- Délpesti Kórház Kórbonctani Osztály, amelyre a Fővárosi Önkormányzat a 2004. évben 30 millió forintot biztosít.
Budapest Portál
Budapest Portál