EU-lomok: a városvezetők már leadták
Demszky Gábor és Schiffer János főpolgármester-helyettes közösen indították el a "Ne dobja, hozza el!" jelmondatú programot, aminek keretében a budapestiek leadhatják azokat a tárgyaikat, amelyeket nem akarnak az Európai Unióba magukkal vinni.
A közösségteremtő, tárgy-gyűjtő lomtalanítási akció április 29-ig tart, a legegyedibb és legérdekesebb tárgyak gyűjteményéből kiállítás készül. Az eseményen Demszky Gábor és Schiffer János is elhelyezi azt a tárgyat, amit nem kíván az EU-ba vinni. A főpolgármester-helyettes többek közt egy kannás bort, míg a főpolgármester az "Egyesített dosszié"-t helyezte el az asztalon, amit a városvezető elmondása szerint "magyarok írtak magyaroktól tiltott eszközökkel".
A tárgyakat az Erzsébet téri Gödör mellett, a buszpályaudvarnál lehet elhelyezni.
www.budapest.hu
A tárgyakat az Erzsébet téri Gödör mellett, a buszpályaudvarnál lehet elhelyezni.
www.budapest.hu