EP-képviselőkkel találkoztak a szigetlakók
"A Sziget Fesztiválon vannak civil, sőt, jellegüket tekintve politikai programok is, legalábbis abban az értelemben, hogy a politikusok szeretnének közelebb kerülni a fiatalokhoz.
Szombaton európai parlamenti képviselők igyekeztek hasznos tanácsokat adni nekik.
A Sziget Fesztivál negyedik napja a Civil Szigeten mondhatni, hogy az Európai Unióval kapcsolatos kerekasztal-beszélgetések és fórumok jegyében telt. A szigetlakók európai parlamenti képviselőkkel találkozhattak a civil színpadnál. Itt a fiatalok Európájáról beszélgettek, vagyis, hogy milyen tanulási és munkavállalási lehetőségek vannak az Unióban.
A házigazda, Mandur László az Országgyűlés alelnöke nyitó mondatai után Járóka Lívia európai parlamenti képviselő külföldi tanulmányainak tapasztalatairól beszélt és hogy azokat képviselőként hogyan tudja hasznosítani. "
(Forrás: www.radio.hu)
A Sziget Fesztivál negyedik napja a Civil Szigeten mondhatni, hogy az Európai Unióval kapcsolatos kerekasztal-beszélgetések és fórumok jegyében telt. A szigetlakók európai parlamenti képviselőkkel találkozhattak a civil színpadnál. Itt a fiatalok Európájáról beszélgettek, vagyis, hogy milyen tanulási és munkavállalási lehetőségek vannak az Unióban.
A házigazda, Mandur László az Országgyűlés alelnöke nyitó mondatai után Járóka Lívia európai parlamenti képviselő külföldi tanulmányainak tapasztalatairól beszélt és hogy azokat képviselőként hogyan tudja hasznosítani. "
(Forrás: www.radio.hu)