Elfogadták Budapest 2004. évi költségvetését
A közgyűlés csütörtöki rendkívüli ülésén elfogadta a főváros idei - közel 352 milliárd forint kiadásra tervezett - költségvetését.
A végső szavazásnál az mszp-és és szdsz-es városatyák többségi szavazataival elfogadott büdzséből kiderül, hogy a Városháza 2004-ben 351,8 milliárdnyi forintota költ kiadásokra és 309,2 milliárd forint bevételt tervez, így összesen 42,5 milliárdos hiánnyal számolnak a képviselők.
A városatyák 102 módosító javaslatot nyújtottak be a tervezethez, a közgyűlés hármat fogadott el.
Budapest Portál
A városatyák 102 módosító javaslatot nyújtottak be a tervezethez, a közgyűlés hármat fogadott el.
Budapest Portál