Egyirányúsították a Nagysándor József utcát Pesterzsébeten - forgalomkorlátozások a fővárosban

Pesterzsébeten a NAGYSÁNDOR JÓZSEF utcát Török Flóris utcától a Jókai Mór utcáig egyirányúsították.
A munkák idején a SZENT IMRE HERCEG utcában a Nagysándor József utca és a Knézich utca között kétirányú a forgalom. Az 51-es, az 59-es, a 151-es és a 952-es autóbuszok módosított útvonalon közlekednek.

Budafokon a TORDAI utat és a TEGZES utcát az útpálya felújítása miatt lezárták, ezért a 41-es autóbuszok terelőúton haladnak, a 250-es autóbuszok pedig csak a Törley tér és a Vincellér út között közlekednek.



(Forrás:www.budapest.hu)


Fórumozzon a témában