Egyetemi demonstráció: kivár a HÖOK
"Csütörtök délelőtt dől el, megtartják-e a hallgatók június 3-án a fővárosban a Kossuth térre tervezett demonstrációjukat a kollégiumi díjemelés miatt.
A tüntetés előkészítése folyik - közölte szerdán Barthel-Rúzsa Zsolt, a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciájának elnöke az MTI érdeklődésére.
A hallgatói érdekvédők szerdán átadták a szaktárca helyettes államtitkárának a HÖOK levelét, amelynek részleteiről a szervezet elnöke nem kívánt nyilatkozni. Barthel-Rúzsa Zsolt elmondta: csütörtök délelőttig várják a minisztérium válaszát."
www.budapest.hu
A hallgatói érdekvédők szerdán átadták a szaktárca helyettes államtitkárának a HÖOK levelét, amelynek részleteiről a szervezet elnöke nem kívánt nyilatkozni. Barthel-Rúzsa Zsolt elmondta: csütörtök délelőttig várják a minisztérium válaszát."
www.budapest.hu