Díjat nyert az az Amnesty International kampánya
Brutálisan jó? Jó, mert brutális! A reklám feladata, hogy az üzenetet a lehető leghatékonyabb módon juttassa el a befogadókhoz.
A hirdetés tartalma az Amnesty International kampányában brutális, hiszen a díjnyertes online hirdetés a Nők Elleni Erőszak Megszüntetéséért meghirdetett küzdelem egyik reklámeszköze.
Az ACT International az Amnesty International számára készített hirdetésével a 2005-ös Kreatív Reklámversenyen 2. díjat nyert társadalmi célú online reklám kategóriában.
Az Amnesty International Nők Elleni Erőszak Megszüntetéséért (NEEM) elnevezésű kampánya 2004 tavaszán indult, melyet 2004 novemberétől takeover megjelenések is erősítettek. A kampány célja, hogy felhívja a figyelmet a női nem kiszolgáltatottságára és védtelenségére, tudatosítsa a társadalomban a nők ellen elkövetett erőszak mint probléma létezését. A nemzetközi zsűri pontozása alapján díjazott takeover a nők bántalmazásának vizuális ábrázolásával hívja fel a probléma létezésére a figyelmet, kihasználva az internet dinamikusságát.
Az Amnesty International magyarországi igazgatója, Fodor Márk az eddigi - több mint három éves - együttműködés méltó elismeréseként tekintett a díjra, majd hozzátette: "Biztos vagyok benne, hogy a napokon belül átadásra kerülő új honlapunk is elnyeri majd a látogatók tetszését".
Fodor Márk (Amnesty) és Csaba Eszter, az ACT International operatív vezetője május 12-én újabb két évre szóló együttműködési megállapodást írt alá, folytatandó a sikeres együttműködést.
Csaba Eszter, az ACT International megbízásainak teljesítéséért felelős vezetője elmondta: "Az Amnestyvel való együttműködés nemcsak a két szervezet közötti jó kapcsolat miatt fontos az ACT számára, hanem azért is, mert örömmel segítjük egy fiatal és lelkes csapat munkáját".
(Forrás:www.budapest.hu)
Az ACT International az Amnesty International számára készített hirdetésével a 2005-ös Kreatív Reklámversenyen 2. díjat nyert társadalmi célú online reklám kategóriában.
Az Amnesty International Nők Elleni Erőszak Megszüntetéséért (NEEM) elnevezésű kampánya 2004 tavaszán indult, melyet 2004 novemberétől takeover megjelenések is erősítettek. A kampány célja, hogy felhívja a figyelmet a női nem kiszolgáltatottságára és védtelenségére, tudatosítsa a társadalomban a nők ellen elkövetett erőszak mint probléma létezését. A nemzetközi zsűri pontozása alapján díjazott takeover a nők bántalmazásának vizuális ábrázolásával hívja fel a probléma létezésére a figyelmet, kihasználva az internet dinamikusságát.
Az Amnesty International magyarországi igazgatója, Fodor Márk az eddigi - több mint három éves - együttműködés méltó elismeréseként tekintett a díjra, majd hozzátette: "Biztos vagyok benne, hogy a napokon belül átadásra kerülő új honlapunk is elnyeri majd a látogatók tetszését".
Fodor Márk (Amnesty) és Csaba Eszter, az ACT International operatív vezetője május 12-én újabb két évre szóló együttműködési megállapodást írt alá, folytatandó a sikeres együttműködést.
Csaba Eszter, az ACT International megbízásainak teljesítéséért felelős vezetője elmondta: "Az Amnestyvel való együttműködés nemcsak a két szervezet közötti jó kapcsolat miatt fontos az ACT számára, hanem azért is, mert örömmel segítjük egy fiatal és lelkes csapat munkáját".
(Forrás:www.budapest.hu)